SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Tenn 6241446
nr 624 1446
Tenn
5 delar, 1800/1900-tal
Kondition: skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 februari 2010
kl 18:29:35
100 kr
250 kr
200 kr
Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Firma Svenskt Tenn
Tenn
Kondition: skador
nr 624 1446
Tenn
5 delar, 1800/1900-tal
Kondition: skador
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 15 februari 2010 |
Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn